NETTO ARENA

NETTO ARENA – Hala Widowiskowo-Sportowa wybudowana została z przeznaczeniem na organizację zawodów o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim jak i międzynarodowym. Ponadto umożliwia ona organizację koncertów, widowisk, konferencji, gal i innych działań .

Zarządcą Arena Szczecin jest firma – Arena Szczecin Operator
spółka wchodząca w skład Grupy Kapitałowej TRIAS

Charakterystyka Obiektu

Hala widowiskowo – sportowa w Szczecinie stanowi zespół trzech budynków o zróżnicowanej formie zewnętrznej i konstrukcji w zależności od zlokalizowanych wewnątrz funkcji. Obiekt pozwala na rozgrywanie imprez sportowych najwyższej rangi międzynarodowej w następujących dyscyplinach: koszykówka, siatkówka,  piłka ręczna,  piłka nożna halowa, tenis, badminton,   sporty walki (boks, judo, zapasy, itp.), szermierka, gimnastyka sportowa, niektóre konkurencje lekkoatletyczne.

Galeria Zdjęć

 

Lokalizacja

Netto Arena znajduję się na osiedlu Zawadzkiego w Szczecinie przy ulicy Władysława Szafera 3, 5, 7 (wjazd od ulicy Wojska Polskiego lub ul. Szafera).
Obiekt ma znakomite połączenie z całym miastem. Bezpośrednio przed halą znajdują się przystanki linii nr 53; 75; 80; 521; 529; 531 autobusowej komunikacji miejskiej i w odległości 700 m przystanki tramwajowe linii 1 i 9.

Kontakt 

NETTO ARENA
Hala Widowiskowo – Sportowa
ul. Wł. Szafera 3, 5, 7
71-245 Szczecin