Sale Konferencyjne

Na terenie Zespołów Obiektów SDS znajdują się:

  • 2 sale konferencyjne, na I piętrze basenu Floating Arena, o wymiarach 96,4 mi 99 m2, mieszczące ok  60 osób, przy ustawieniu kinowym i ok 40 osób przy ustawieniu ze stolikami

Sale przygotowane są do organizowania spotkań biznesowych, szkoleń, prelekcji, wykładów, pokazów, zebrań itp.

Pomiędzy salami na obiekcie pływalni, jest rozsuwana ściana działowa, do ewentualnego utworzenia większego pomieszczenia. Sale są klimatyzowane, wyposażone w rzutnik, ekran, flipchart, bezprzewodowy mikrofon. Wszystkie sale posiadają dostęp do światła dziennego.

Podczas konferencji i spotkań na naszych salach konferencyjnych proponujemy catering – przerwy kawowe, lunch lub obiad przygotowany przez nasz personel gastronomiczny z hotelu.

Obok sal konferencyjnych na piętrze pływalni znajduje się kawiarnia, gdzie można przyjemnie, przy pysznej kawie i ciastku, spędzić czas oczekując na dzieci korzystające z pływalni, odpocząć po zajęciach lub zabiegach odnowy biologicznej lub skosztować wyrobów gastronomicznych naszego hotelu SDS.

Regulamin korzystania z obiektu

Regulamin tymczasowy korzystania z obiektu

Galeria Zdjęć

Lokalizacja

Obiekt mieści się w pobliżu Urzędu Miejskiego i terenów zielonych Jasne Błonie – Park Kasprowicza, dojazd dostępny tramwajem linii nr 3 z Dworca Głównego.

Kontakt 

Zespół Obiektów Szczeciński Dom Sportu
ul. Wąska 16, 71-415 Szczecin

sekretariat SDS
od poniedziałku do piątku w godz. 07:00 – 15:00
tel. 91 312 32 43

p.o. Kierownik Obiektu
Marek Gąsior
tel. 91 312 32 40

sds@mosrir.szczecin.pl